Naujienos ir akcijos


Kelionės į Kalėdines muges su Lufthansa

2018-11-19

Christmas

Tradicinių Kalėdinių mugių magija visoje Europoje pritraukia vis daugiau lankytojų iš viso pasaulio. Istorinės Kalėdų mugės, vykstančios miestuose, miesteliuose ir kaimuose, tampa vis labiau populiarios dėl šventinės ir kerinčios atmosferos, kurią jos sukelia. Kalėdinių mugių atmosfera tiesiog užburia: čia skamba gatvės muzika, vyksta Kalėdiniai pasirodymai, lydi nuostabūs kvapai ir skoniai, išpuoštuose mediniuose namukuose – prekyvietėse galima įsigyti originalių Kalėdinių rankų darbo dovanų, o gatvės kavinukėse paskanauti įvairių tradicinių patiekalų, paragauti Kalėdinio vyno. Tai nepakartojama patirtis įvairaus amžiaus žmonėms, čia tiek daug pramogų ir veiksmo! Kiekvieno miesto mugė-autentiška, tad pasirinkite jums patinkantį miestą ir pasinerkite į Kalėdinį šurmulį, pajausdami tikrą Kalėdinę dvasią.

Kalėdinis laikotarpis (lapkričio-gruodžio mėnesiais)-tai puikus laikas aplankyti Europos miestus bei Kalėdines muges.

Lufthansa grupės skrydžių kalendoriuje net 106 šalys!
Sužinokite, kaip švenčiamos Kalėdos šalyse, į kurias skraidina aviakompanija LUFTHANSA.

Aviakompanijos Lufthansa, Austrian Airlines bei Brussels airlines siūlo specialias kainas, kad visi norintys galėtų pabuvoti nuostabiuose Europos miestuose ir pajausti Kalėdų magiją.

Skrydžių kainos iš Vilniaus į abi puses:
Frankfurtas – nuo 108 Eur
Viena, Berlynas – nuo 109 Eur
Miunchenas – nuo 118 Eur
Briuselis – nuo 119 Eur
Paryžius – nuo 129 Eur
Madridas – nuo 139 Eur
Štutgartas – nuo 147 Eur
Birmingemas – nuo 150 Eur
Roma – nuo 179 Eur

O, kad kelionė būtų dar malonesnė ir smagesnė, išsirinkite priimtiniausią skrydžio klasę aviakompanijos LUFTHANSA lėktuvuose.

Bilietus galite užsisakyti patys internetinėje svetainėje arba teiraukitės mūsų biure.

LHG_fleet