Naujienos ir akcijos


LUFTHANSA GROUP aviakompanijų naujienos

2019-03-18

2lektuvai

2018 metai buvo dar vieni labai sėkmingi metai Luthansos grupės aviakompanijoms. Bendros pajamos palyginus su ankstesniais metais augo 6 proc. Pelno augimą įtakojo nuolat peržiūrimos ir mažinamos sąnaudos. Ypač didelės investicijos buvo lėktuvų darbo efektyvinimui ir kuro sąnaudoms mažinti. Lėktuvų parką papildė 35 nauji, dar ekonomiškesni orlaiviai. Šiuo metu Lufthansa grupės aviakompanijos valdo jau 763 lėktuvus.
Norėdami būti geriausia oro linijų grupe Europoje ir tuo pat metu palaikyti tvarią verslo veiklą LHG ir toliau investuoja į pažangius, mažai triukšmingus ir degalus taupančius orlaivius. Iki 2020 m. vidurio tikimasi visiškai modernizuoti visą tolimojo susisiekimo laivyną. Vien tik šio kuro taupymas sudarys 500 000 tonų per metus, tai yra 1,5 mln. tonų mažiau anglies dioksido.

Lufthansa grupės planas – smarkiai padidinti tolimųjų skrydžių portfelį su „Eurowings“ kompanija iš Frankfurto ir Miuncheno. Pirmą kartą „Eurowings“ žiemos sezonui pasiūlys skrydžius iš Frankfurto į populiarias atostogų salas Mauricijų ir Barbadosą. Taip pat bus vykdomi skrydžiai į Vindhuką Namibijoje, Bankoką Tailande, planuojami skrydžiai ir kitomis kryptimis. Ypač kreipiamas dėmesys į skatinant tolimuosius skrydžius iš Miuncheno.
Šiai turizmo sektoriaus plėtrai „Eurowings“ naudos septynis „Airbus A330“ orlaivius (iki 310 vietų), t.y. dalį lėktuvų, kuriuos valdo „Sun Express Deutschland“. Pajėgumai bus paskirstyti tolygiai tarp dviejų „Lufthansa“ centrų Frankfurte ir Miunchene.

Šiuo metu galioja specialios kainos skrydžiams su aviakompanija Lufthansa šiomis tolimosiomis kryptimis:
Niujorkas – nuo 338 Eur
San Franciskas – nuo 469 Eur
Čikaga – nuo 531 Eur
Majamis – nuo 609 Eur
Čenajus (Indija) – nuo 490 Eur
Singapūras – nuo 548 Eur

Specialios kainos į Europos miestus:
Barselona – nuo 108 Eur
Briuselis – nuo 120 Eur
Paryžius – nuo 129 Eur
Malaga – nuo 139 Eur
Maljorkos Palma – nuo 139 Eur
Tulūza – nuo 148 Eur
Atėnai – nuo 159 Eur

Kainos nurodytos skrydžiams į abi puses iš Vilniaus, su oro uosto mokesčiais, bet be aptarnavimo mokesčio.
Daugiau pasiūlymų bei užsakymai internetu arba teiraukitės mūsų biure.

Informaciją apie kryptis rasite „Lufthansa kelionių gide“.

LHG_fleet